دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1295
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

قلبم در سینه می تپد، بغضم در گلویم خفته، خشمم درمشتم بر سینه می کوبد.آه از این درد! چشمانم از چشم های گریانشان شرم دارد درد شان در جانم افتاده درونم را می آشوبد.ناله هاشان در سرم می پیچد از غمشان به خود می پیچم .جانم از غم غزه خون می گرید.

ای قوم ستمکار، ای قوم خونخوار بس است .

یزیدیان زمان ای قوم ظالم شما به آیین کدام پیامبرین ، کدامین پیامبر و کدامین آیین ریختن خون بی گناهان و طفلان و پیران را مباح دانسته ،شما نه به آیین حضرت موسی (ع) که به آیین شیطانید که تنها شیطان از ریختن خون بی گناهان شاد می شود.

ای قوم ظالم آیا آنچه شما در سینه دارید همان است که در سینه ی من بی تاب است ، همان است که چون ماهی بیرون آب در سینه ام تقلا می کند . ای وای بر من که اگر چنین باشد بهتر که سگی از ان سیر شود تا اینکه در سینه ام بتپد، قلب که نه، پاره ای از سنگ در سینه دارید .

ای صهیونیست های خونخوار شما حیوانید یا انسان ، گرگید یا سگ هار ،گرگی بر لاشه ی گوسفندی سیر می شود شما از خوردن خون بیگناهان سیر نمی شوید.

شما نه انسان نه حیوان بلکه شیاطینی هستید که بایستی در کوره های آتش بسوزید . آنچه را در خیالتان ودر اوهام برای بی خردان داستان پردازی کردید جهنمتان باد، آری هولوکاست حقیقتی است اما نه در این دنیا که در جهنم برای شما صهیونیست های خونخوار فراهم است.


دسته ها :
دوشنبه بیست و سوم 10 1387
X